Mezoterapie

Mezoterapie

Jak stárneme, naše pokožka ztrácí kolagenová a elastinová vlákna. Kůže se proto ztenčuje, je povadlá a stále častěji se na ní objevují vrásky. Díky mezoterapii dostane vaše pokožka příslušnou dávku séra dle potřeby Vaší pokožky (vrásky, akné, pigmenty), která se postará o potřebnou hydrataci pleti, přísun vitamínů i aminokyselin. Tento vitaminový a hydratační koktejl pro pleť znovu nastartuje tvorbu kolagenu a elastinu a vaše tvář viditelně omládne. 

Pakliže máte již hluboké vrásky, kterých se chcete úplně zbavit, je nejdřív potřeba podstoupit Plasma lifting ( https://www.blanskomakeup.cz/plazmalifting/ )a poté mezoterapii. Tato kombinace Vám zaručí dokonalý efekt. Mezoterapie zpomaluje stárnutí pleti a vyhlazuje jemné vrásky.

Co vše mezoterapie řeší?

 - vrásky

- jakákoliv forma akné

- omlazení a projasnění pleti (zejména v zimních měsících)

- pigmentové skvrny

Postup 

1. maska pro otevření pórů

2. hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí

3. mezoterapie (mikrojehličkování sadou jehliček se do pleti vpravuje sérum, které zrovna potřebujete vrásky, akné, pigmentové skvrny) tato procedura je mírně nepříjemná, jelikož se porušuje integrita kůže. Vpich jehliček je i přes to mělký a nedochází ke krvácení ani jiným zraněním) ovšem je třeba dbát po zákroku na hygienu a pokyny. 

4. relax pod lampou se světlem PDT (více informací o světlu najdete zdehttps://www.blanskomakeup.cz/pdt-led-biologicke-svetlo/ )


Celá procedura nám zabere cca 1,5 hodinky. 24 hodin po aplikaci je třeba se nevystavovat přímému slunci, nenavštěvovat bazén, saunu, solárium, neumývat vodou, neodličovat a nenanášet make up. Opakování můžeme provádět každý měsíc.

CENA: 1.350,--