Líčení

Líčení 

Proměna 

Změna vizáže a styling stávajícího účesu. Při líčení je jenom na Vás, zda se budete postupně na Vaší proměnu dívat do zrcadla a nebo si necháte překvapení na závěr. :) Vždy při líčení mluvím o tom, co přesně dělám a co při tom používám. Dávám Vám typy, které můžete následně sama využít a zkoušet v běžném životě. Jedná se o velmi emotivní zážitek, který Vám zvedne sebevědomí a dodá Vám odvahu do ostatních sfér života. 

Z proměny si odnesete nejenom krásný zážitek na celý život, ale i jednu upravenou fotografii. 

CENA : 3.000,--

Proměna + focení (10 upravených fotografií) 4.000,--


Kurz líčení 

Dozvíte se pravidla a postupy profesionálního líčení. Dostanete skripta, ke kterým se kdykoliv můžete vracet, kdykoliv Vám připomenou záplavu informací, kterou se dozvíte. Nezůstaneme samozřejmě jenom u teorie. Vše si vyzkoušíte na vlastní kůži a to pod mojí taktovkou. Krůček po krůčku se sama nalíčíte, naučíte se používat různé pomůcky a vychytávky. Sama sebe proměníte. :) 

CENA: 3.000,--


Večerní líčení + účes


Líčení a účes před jakoukoliv akcí, která Vás čeká. Ples, maturitní ples, jste-li jako svatebčanka, rodinné oslavy, firemní akce, důležitý business meeting 

CENA : 1.500,-- až 2.000,-- dle náročnosti účesu


Svatební líčení + účes

Kompletní balíček líčení i s úpravou neboli česáním účesu a zkouškou. Vždy je potřeba si o všem popovídat, tedy pokud máte zájem, tak určitě volejte nebo pište. Na všem se domluvíme :) každá svatba a nevěsta je jedinečná a tak k tomu i přistupuji. :) 

CENA: 5.000,-- (líčení, účes, zkouška)