Odstranění PMU a malých tetování

Odstranění PMU a malých tetování


Odstranění provádím za pomocí vtetováním kyseliny mléčné a nebo solného roztoku. Jedná se o EXPERT SERIES REMOVAL od Akademie Veroniky Fleiš. 

Od laeserového odstranění tetování se tato technika liší v tom, že "vytahuje" staré pigmenty směrem k povrchu a hojením (stroupkem) se tetování odstraňuje. Laeserové odstranění spočívá v tom, že se pigment rozbije na malé částečky, které se postupně skrze Vaše tělo vyloučí. 

Při použití solného roztoku, který je speciální formou pro odstranění tetování se dají odstraňovat i oční linky. Roztok je natolik šetrný, že se nemusíme bát práce kolem očí a odstraňuje všechny barvy. Nezpůsobuje zjizvení kůže.

Postup

Roztok se vtetuje do místa pigmentu. Technika se liší, ale připomíná tetování, které jste již zažili. Při práci se nepoužívají anestetika, aby byl výsledek co nejlepší. Anestetika všeobecně mění charakter kůže a my potřebuje maximální spolupráci Vaší pleti. Ovšem bolesti se bát nemusíte. Technika je velmi šetrná a ohleduplná právě proto aby nevznikaly jizvy. 

Celá práce zabere samozřejmě s ohledem na velikost tetování cca 0,5 hodinky . Opakování lze provádět po 8 týdnech. 

To kolik opakování bude třeba vždy záleží na množství pigmentu ve vaší kůži. Takže pokud máte místo tetované třeba 4x, tak budete potřebovat určitě více sezení než klientka po 1 aplikaci jemnou technikou. 

Je třeba abyste byla trpělivá, samotné místo po aplikaci roztoku maličko ztmavne a při hojení světlá. Taky je třeba minimálně 2x místo ošetřit, tady odstraňovat. To kolik aplikací budete potřebovat se skutečně nedá odhadnout, ale výsledky jsou výborné, jen je třeba si na ně počkat. Mluvím z vlastní zkušenosti :) sama jsem si tím prošla a bylo to správné rozhodnutí :) 


Po ošetření

Máte stroupek, který se nemaže, pouze se dodržuje hygiena formou umývání fyziologickým roztokem, případně solnou lázní. Tato péče podporuje lepší výsledek a samozřejmě se tím zabraňuje možné infekci. 

Je nutnost se absolutně vyhnout slunečnímu záření a po odpadnutí stroupku používat faktory 50+. 

Ošetřená kůže má po aplikaci jinou barvu. Neobsahuje melanin, který se samozřejmě po nějaké době opět obnoví. 

Opakování je možné až po 8 týdnech. 


CENA: 1000,-- za jedno ošetření